Kavez za diskove

Poprečni kavez za diskove može udomiti tri tvrda diska (plus jedan u gornji, ispod flopy diska), koji se montiraju pomoću plastičnih šina. One se priloženim klinovima pričvrste na disk i gurnu u kavez. Iako su šine, klinovi i kavez odlične završne obrade i precizno izvedeni, sam način montaže ne ulijeva povjerenje. Kontakt diska i tvrde plastike koja naliježe na kavez nije ničim izoliran, pa iako je nama za vrijeme testnog perioda bilo sve uredu, moguće su pojave vibracija nakon nekog vremena.

Prednji ventilator

Za hlađenje diskova zadužen je 120 mm ventilator (u pakiranju), odmah ispred kaveza iza prednje maske, no bez zaštite od prašine. On je, osim hlađenja diskova zadužen i za ubacivanje svježeg zraka u kućište, koji zbog poprečno postavljenog kaveza i ne dolazi previše do izražaja, no bar su diskovi odlično hlađeni. Ventilator je standardni Cooler Masterov uradak, a na ploču ga možemo spojiti preko klasičnog 3-pinskog konektora što otvara mogućnost regulacije brzine ventilatora putem BIOS-a ili nekog alata u OS-u. Drugi način spajanja je putem priloženog adaptera na standardni molex, gdje nemamo mogućnost kontrole brzine. Ipak, čak i pri punoj brzini ventilator je praktički nečujan te može zadovoljiti potrebu za tišinom čak i kod najzahtjevnijih korisnika. .

Pogled prema prednjoj strani

Kako se radi o standardnom midi-ATX kućištu, mjesta u dubinu ima dovoljno. Jedino ako se odlučite za ugradnju dužih optičkih pogona na krajnje donje pozicije dolazi do sukoba kablova s optike i kondenzatora matične ploče, no sama optika dolazi tek do ruba full ATX matične ploče tako da to nije zabrinjavajuća činjenica. S obzirom da kućište nudi pet utora za optičke pogone, sumnjamo da će kod kod ijednog korisnika doći do ovakvih problema.