M90 dolazi u identičnom pakiranju kao i M60, a razlika je u boji kartona – plava umjesto crvene. Sve se glavne karakteristike miša mogu vidjeti s prednje i stražnje strane kutije, ali i njegov izgled s gornje strane i bokova. Ono po čemu se ovaj miš razlikuje od M60 koji je namijenjen za FPS-e, je veliki broj konfigurabilnih tipaka, čak devet Macro tipaka i mogućnost spremanja do šest profila u 48KB on-board memorije. M90 je primarno namijenjen MMO i RTS upotrebi, no naravno poslužiti će i za sve ostalo.

I uz ovaj miš će te naći samo kratke korisničke upute i jamstveni listić (2 godine). Baš kao i kod M60 i ovome je potrebno nadograditi firmware na verziju 1.11, a to baš kao i softver za programiranje morate skinuti s Corsirovih stranica.

Odmah primjećujemo kako je M90 dizajnerski potpuno drugačije riješen od M60, no kako su im zajednička potpuno aluminijska šasija sa plastičnim pokrovima, tj. dodirnim površinama. M90 je i teži (oko 154 grama), te je i malo veći pa samim time i bolje leži u ruci. Namijenjen je isključivo dešnjacima, što se dokazuje smještajem tipki i laganim padom na desnu stranu pri čemu je dlan lagano opušten. Zbog ovoga je miš vrlo ugodno koristiti i duže vremena, a jedino će palac pošteno raditi ukoliko koristite sve raspoložive tipke. Gornja je površina mekana baš kao i kod M60, a donja je sastavljena od dva aluminijska dijela što se vidi po šavu. Miš nema prilagodbu težine, a po podlozi se kreće uz pomoć četiri teflonske "nožice". I kod M90 je korišten precizni AVAGO ADNS-9500 laserski senzor s maksimalnih 5700 DPI-a, a miš je u stanju pratiti pomake od 165 inča u sekundi i podnijeti ubrzanja (pomake) do 30G-a. I M90 se na računalo spaja putem pozlaćenog USB konektora na kraju 1.8 metarskog upletenog kabela.

Lijeva je bočna stranica ona zanimljivija jer se na njoj nalazi čak devet programabilnih tipaka i LED indikacija za jedan od šest profila koje je moguće programirati u miš, tj. njegovih 48KB memorije. Tipke su dobro raspoređene oko mjesta gdje nasjeda palac, a potrebno je određeno vrijeme prilagodbe kako bi ih sve uspjeli od prve "pogoditi". Uz to, kao što je i cijeli ovaj miš robusniji tako i tipke traže jači pritisak. Plastika korištena za bočne stranice je i na ovome mišu grublja i pruža solidan grip pa vjerujemo kako je i dugotrajna. Na aluminijskom dijelu koji se uzdiže postavljeno je i šest malih plavih LED-ica što je vrlo zgodan detalj, no morati će te se dobro potruditi koji ste profil za što odredili, koja je njegova LED-ica i koja od svih tipki za što služi.

S prednje se strane kao i obično nalazi Scroll kotačić, koji je aluminijski s gumenom dodirnom površinom. Ovaj nam se Scroll puno više svidio od onoga na M60 jer pruža veći otpor i daje bolji osjećaj kontrole. Iznad njega je samo jedna tipka koja nema funkciju sve dok joj ju ne dodijelite. Tipke za promjenu DPI-a se nalaze na lijevoj gornjoj strani (gledano straga) i njih kontroliramo kažiprstom. Na stražnjoj je strani Corsairov logo koji svijetli i pridodaje osobnosti M90 miša. Gornja je površina mekana na dodir, pruža dobar grip i otporna je na znoj, no lako se prlja i potrebno ju je češće čistiti. Sve u svemu, ergonomija ovoga miša je odlična, baš kao i osjećaj u radu, a svidjela nam se i robusnost.

I kod ovoga je miša najprije potrebno nadograditi firmware i tek nakon toga instalirati softver. U suštini je softver identičan onome za M60, sa drugačijim izgledom miša, tj. prikazom podešenja svih njegovih 15 tipaka. I ostatak priče je isti, a tek je kod profila dodana i LED pozicija koju pojedini profil zauzima. M90 je po pitanju personaliziranja znatno moćniji od M60, zbog toga je i skuplji no i znatno upotrebljiviji van svijeta igara. Svidjela nam se njegova preciznost prilikom obrade fotografija u Photoshopu, ali čak i prilikom igranja FPS-a unatoč većoj težini, a o MMO i RTS kvalitetama nećemo niti trošiti riječi – jednostavno je izvrstan.