Iako na slici nije vidljivo, s gornje i donje strane velikog plavog kruga na prednjoj strani kućišta su dvije površine koje svijetle crveno indicirajući aktivnost diska. Power button i reset gumbi su skriveni ispod vrata, dakle nikako ih nije moguće slučajno stisnuti. Ovo bi prije nekoliko godina možda i bilo loše rješenje, ali danas sve više korisnika uopće ne isključuje računalo i ovakav pristup je za svaku pohvalu.
Iako maksimalno izbjegavamo nered u kućištu i fejkanje u tekstovima, vremena i potrebe za spajanje komponenti stvarno nije bilo. Napajanje radi, dakle kućište svijetli punom snagom. Za vrijeme slikanja kućišta, nažalost, nismo imali nijednu neonku niti UV reaktivnu komponentu pri ruci tako da je jedino svjetlo na slici ono koje dolazi s kućištem. Jedna ljubičasta neonka, malo UV reaktivne boje i s ovim kućištem ste najveća faca na lokalnom LanPartyu.

Da polako zaključimo…

Oko RAIDMAX Scorpio 868W kućišta nema mnogo filozofiranja. Dobro je. U usporedbi s ostalim kućištima u svojoj cjenovnoj klasi definitivno je pri samom vrhu. Kvalitetna izrada, odličan izgled, 3 ventilatora s termistorima i niska cijena samo su neki od njegovih aduta, pa nas ne čudi što je velik broj korisnika izabrao upravo ovo kućište za svoje računalo. Naravno da postoji i druga strana medalje – kućište ne dolazi s napajanjem, ali i to je bolje nego neko smeće koje bi otkazalo poslušnost pri prvom zahtjevnom zadatku i sa sobom na vječna lovišta odvelo ploču, proc, disk i/ili neke druge komponente. Na ovaj način je izbor prepušten korisniku tako da možemo reći da je čak i u cjenovnoj klasi do 700kn (kućište + napajanje) mali Scorpio sasvim OK izbor. Iako je dizajn na nivou, ovo kućšte se kvalitetom ne može mjeriti sa kućištima višeg cjenovnog ranga (iznad 1k kn), pa ako nekoga interesira nešto takvo možda bi pravi izbor bila Scorpiova veća Samurai i Ninja braća.