Lenovo pomiče granice

·
Lenovo je danas na konferenciji za medije u Hotelu Antunović pred novinarima iz Slovenije, Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske demonstrirao zašto je proglašen najboljim proizvođačem računala prema izvješću Technology Business Researcha (TBR).

Naime, izvještaj Technology Business Researcha (TBR) „Studija o korporativnom ponašanju prilikom kupnje IT opreme i zadovoljstva korisnika: prijenosna i stolna računala za treći i četvrti kvartal 2009. godine“ proglasio je Lenovo najboljim proizvođačem računala. Također, izvještaj TBR-a naglasio je veliku predanost Lenova osiguravanju visoko kvalitetnih računala i usluga kao i podrške korisnicima.

Vrhunski stručnjak i tehnički direktor globalnog Lenovo istraživačkog centra Kevin Beck, okupljenim novinarima demonstrirao je prednosti koje proizvodi Lenova nude svojim korisnicima u odnosu na konkurenciju ističući inovativni dizajn s naglaskom na kvalitetu i pouzdanost koji pridonose njihovoj sveukupnoj vrijednosti.

Cilj nam je nastaviti proizvoditi najsofisticiranija računala na svijetu i pomicati granice dizajna, inovativnosti, kvalitete i pouzdanosti. Veliku ulogu u ostvarivanju toga cilja ima pružanje kvalitetnih usluga i podrške korisnicima. Našim korisnicima nastavit ćemo pružati inovativne usluge i rješenja kako bi nadmašili njihova očekivanja postavljajući nove standarde pružanja usluga vrhunske kvalitete“, izjavio je tehnički direktor globalnog Lenovo istraživačkog centra Kevin Beck.